Таке перекриття просте в реалізації: кладеться профіль, на нього — арматура, на кріплення кладуться труби теплої підлоги і другий шар арматури. Все заливається бетоном і вирівнюється. Поверхня готова! Можна відразу укладати чистову підлогу, а таку стелю досить просто пофарбувати без додаткової обробки.
У профіль з пінопластом всередині легкого монтувати освітлення — потрібно тільки видалити частину пінопласту, який виконує дві ролі: заощаджує бетон за рахунок обсягу і запобігає його затіканню у профіль. Бетон економиться і завдяки тому, що на цьому перекритті не потрібно робити стяжку.
Отримуємо плиту товщиною близько 15-20 см, що не дуже відрізняється від традиційного теплої підлоги зі стяжкою близько 10 см. Інертність системи опалення залишається в прийнятній зоні. Труби теплої підлоги в такому перекритті можуть слугувати системою охолодження для нижнього поверху влітку.
Як роблять перекриття традиційно? Укладають сітку з арматури першим шаром, перев'язуючи дротом. Роблять другий такий самий шар. Потім за допомогою коротких відрізків арматури піднімають другий шар, щоб під час заливки він не змістився.
Як роблять за технологією компанії Max Frank GmbH & Co? На перший шар арматури укладають готову зварену «драбинку», вигнуту зигзагом, навіть не фіксуючи її. Широка база опори забезпечує хорошу стійкість. Укладають труби теплої підлоги і зверху — другий шар арматури. Все готове для заливки.
Зникає необхідність у частині робіт із зв'язування арматури і, головне, зовсім не потрібна стяжка теплої підлоги товщиною 8-10 см над перекриттям.