Здавалося б, питання риторичне. Однак далеко не всі розуміють реальну необхідність утеплення будинку або квартири.
У ситуації, коли:
- — тарифи на комунальні послуги зростають;
- — корисне тепло витрачається даремно
із-за старості або непродуманості будови; - — хочеться зберегти не тільки тепло взимку, але і прохолоду влітку —
Будинок стає теплим у двох випадках.
Бережливі європейці давно знають, що теплий будинок — це економний будинок. Витративши гроші на утеплення житла, ви вкладете кошти у власний комфорт і економічну стабільність.
Сам будівельний матеріал не «зігріє» будинок. Його завдання — зберегти вже накопичене тепло, не випускати його назовні (так само як і не впускати спеку влітку). А це економить не лише кошти на опалення або кондиціонування, а й природні ресурси.
В
Найчастіше житла утеплюють пінопластом (пінополістиролом). Цей матеріал — легкий, міцний, швидко монтується, а його теплоізоляційні характеристики вражають.
Для якісного утеплення необхідно використовувати пінопласт товщиною не менше 10 см, хоча найбільший ізоляційний ефект дасть утеплювач товщиною 15-20 см.
Єдиним мінусом пінополістиролу можна назвати його горючість. Але при дотриманні норм монтажу (прокладці протипожежних поясів) і за умови, що сам матеріал куплений у надійному місці — наприклад, в
Мінеральна вата також є хорошим варіантом утеплення стін (це негорючий матеріал із високими тепло- і шумоізоляційні властивостями), але цей утеплювач у середньому в 2-3 рази дорожче пінопласту.
Придбати матеріал для утеплення будинку, поспілкувавшись із консультантом і порівнявши різні варіанти продукції та ціни, найзручніше у великих будівельних магазинах. А якщо хочеться уникнути черг і отримати максимальний комфорт від покупки, варто звернути увагу на
— Покупки в
— Простий і зрозумілий інтерфейс сайту.
— Широкий асортимент товарів різної цінової категорії, постійні акції та знижки.
Все це дозволить зробити оптимальний вибір необхідної продукції.
Утеплити житло — завдання не з легких. Але повірте, зробивши це, ви будете щасливі!