Рулонні штори дуже зручні й легкі в управлінні. На відміну від звичайних жалюзі, вони не накопичують пил і не потребують особливого догляду. Сама конструкція складається з прямокутного полотна тканини і вала, на який воно накручується під час обертання ланцюжка. Тому їх ще часто називають тканинними ролетами. Завдяки простому механізму управління, полотно можна зафіксувати на будь-якому рівні вікна.
Рулонні штори бувають двох типів:
- Відкриті. Полотно намотується на вал, утворюючи рулон. Це найпростіша конструкція. Вал може мати різний діаметр, який буде залежати від розміру тканинного полотна.
- Закриті. Така касетна система дозволяє максимально приховувати приміщення від сонячних променів, завдяки напрямних. Вони являють собою дві планки, які кріпляться з боків конструкції й забезпечують максимальне прилягання тканини до вікна. Вал із накрученими на нього полотном закритий спеціальним коробом, який ще називають касетою. Отже тканина захищена від попадання пилу й менше схильна до зношування.
Рулонні штори не можуть регулювати ступінь освітленості як жалюзі, але водночас краще блокують світловий потік. Ця особливість дозволяє використовувати тканинні ролети в спальні, кімнатах із проекторами або дитячій.
Дана конструкція має масу переваг, серед яких:
- ● Великий асортимент тканин, що дозволяє підібрати фактуру й малюнок на свій смак.
- ● Універсальність. Рулонні штори відмінно вписуються в будь-який інтер'єр і підкреслюють хороший смак господаря будинку.
- ● Простота управління. Підняти й опустити полотно, можна просто потягнувши за ланцюжок.
- ● Тканинні ролети відмінно поєднуються з іншими видами декору вікна. Добре виглядають у тандемі з гардинами або звичайними шторами.
- ● Спеціальне просочення полотна не дає йому вигоряти на сонці. Тканина відштовхує пил і потребує мінімумі догляду.
Рулонні штори можуть бути виготовлені з тканин різних за своєю щільності. Залежно від своєї світлопропускної здатності тканина може бути:
- ● Світлопроникною. Прозора або напівпрозора тканина, що добре пропускає сонячні промені, м'яко їх розсіюючи. Такі тканинні ролети встановлюються на вікна з північної сторони або в приміщеннях, для яких необхідно яскраве освітлення, наприклад на кухні.
- ● Середньої щільності. Пропускає сонячне світло лише частково, забезпечуючи оптимальне освітлення. Така конструкція підходить для дитячої.
- ● Світлонепроникні або блекаут. Тканина блокує сонячні промені, дозволяючи створити темряву в кімнаті в будь-який час доби. Використовується в приміщеннях із проектором або спальнях.
- ● День-ніч. Завдяки чергуванню двох видів тканини різної щільності, така рулонна штора може, як затемнити кімнату, так і наповнити її світлом. Ви зможете регулювати це самостійно за допомогою ланцюжка.
Перш ніж купити рулонні штори, слід визначити необхідну ступінь освітленості приміщення. Потім викличте замірника компанії Жалюзі-сервіс, котрий приїде додому в зручний для вас час. Це можна зробити як телефоном, так і на нашому сайті. Майстер зробить усі необхідні заміри й надасть вам зразки тканини для майбутньої конструкції. Фахівець допоможе визначитися, який вид кріплення підходить для ваших вікон і проведе монтаж.
Ми виробляємо безоплатну доставку по всій Україні і пропонуємо доступні ціни на якісну продукцію. Також компанія надає гарантію на свої вироби, так що ви можете бути впевнені в тому, що конструкція прослужить вам не один рік.
Рулонні штори давно завоювали популярність серед сучасних сонцезахисних систем і використовуються для декору будь-яких вікон.