На будівництві злітно-посадкової смуги аеропорту `Донецьк` завершується другий етап робіт. За словами начальника СУ-6 `ДБ `Альтком` Романа Півторака, виконання цього стратегічно важливого етапу дає можливість почати сертифікацію і введення в експлуатацію нової штучної злітно-посадкової смуги.
`Якщо ми беремо реконструкцію всього аеродромного комплексу, тобто злітно-посадкову смугу з руліжними доріжками та перонами, то в жовтні цього року буде виконана основна частина роботи`, - відзначив Р.Півторак.
Як інформує прес-служба компанії `Альтком`, виконання першого і другого етапів будівництва дозволить вже цього року почати процедуру сертифікації нової штучної злітно-посадкової смуги, яка триватиме близько півроку, а перший літак здійснить посадку на неї в травні-червні 2011 року.
http://ukraine2012.gov.ua/

На будівництві ЗПС аеропорту в Донецьку завершується другий етап робіт
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 8091

3 жовт. 2024 р.

30 вер. 2024 р.